About us - Napalcowki.pl

About us

OF3Qpnl_1.jpeg

Dawno temu nie rozumieliśmy chyba dobrze, czym są napalcówki. Ale po paru latach dotarło do nas, że to nie są ani buty, ani żadne ochraniacze. W czasie pokazu stają się po prostu ciałem gimnastyczki. Dlatego zrezygnowaliśmy z maszyn – dziś nasze napalcówki szyją krawcy z dziesięcioletnim stażem. Ręcznie kształtujemy skórę i szyjemy każdy but, pieczołowicie prowadząc szew i spłaszczając go, żeby nie powodował dyskomfortu.

Mamy własne małe centrum badania opinii – naszymi ekspertami są mistrzynie gimnastyki artystycznej, które podpowiadają nam, jak powinny wyglądać kolejne modele. Słuchamy ich i realizujemy ich potrzeby. Od 2015 roku działamy na rynku polskim – zdobywszy najwyższe uznanie na Ukrainie, gdzie mieści się nasza manufaktura, i w kilku innych krajach, chcemy zaoferować idealne rozwiązanie również polskim gimnastyczkom

Nie jesteśmy ludźmi z zewnątrz – o gimnastyce wiemy niemal wszystko i wiemy, jak duże znaczenie mają prawidłowo wykonane napalcówki. Robimy wszystko, żeby napalcówki były unikalne, ale jakość zawsze tak samo wysoka. Naszą misją nie jest proste dostarczenie produktu – chcemy, żeby nasze wyroby stały się drugą skórą, żeby pomagały przenieść znaczne siły, dawały komfortowe oparcie i zapewniały właściwą ochronę. Nie chcemy wpaść w pułapkę olbrzymich ilości – napalcówki są tak niezwykłe, jak figury, które można w nich wykonać, dlatego każda sztuka jest równie ważna i tak samo starannie przygotowywana.

Jesteśmy związani z  gimnastyką artystyczną, wierzymy w ekspresję ruchową – wyrażanie się za pomocą tańca i ćwiczeń różnych części ciała. Dlatego wiemy naprawdę dużo o tym, jaka skóra będzie idealna do produkcji napalcówek, wybieramy jedwabiście gładką albo twardszą, odpowiednio mocujemy gumki podtrzymujące i przykładamy olbrzymią wagę do jakości wykonania. Chcemy, żeby uprawianie gimnastyki artystycznej było przyjemnością, dlatego pomagamy na każdym etapie transakcji – od wyboru właściwego modelu, przez dobór rozmiaru, aż po zbieranie opinii jesteśmy z Wami!